Previous
Next
Previous
Next

Wypadek drogowy na ulicy Cmentarnej w Dębicy

policeDębiccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Cmentarnej. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista, który trafił do szpitala w Dębicy.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.11.30, na ulicy Cmentarnej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący citroenem berlingo skręcajac w lewo na parking, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka motocykliście. Kierujący jednośladem zderzył się z citroenem, który następnie uderzył jeszcze w prawidłowo zaparkowanym forda. 26-letni mieszkaniec Czarnej, kierujący jednośladem z obrażeniami trafił do szpitala. Kierujący citroenem 71-letni mieszkaniec Dębicy nie ucierpiał w zdarzeniu.
Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy, byli trzeźwi. Sporządzony materiał dowodowy pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
więcej informacji o wypadku dostępnych na : http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-debica/wydarzenia/art2249,wypadek-drogowy-na-ulicy-cmentarnej-w-debicy.html

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.