Previous
Next

Podsumowanie akcji „Sprzątanie świata”

DSC06737Drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy (klasa Va) zwyciężyła w konkursie plastycznym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 w ramach podsumowania akcji “Sprzątanie świata”.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze wszystkich 8 szkół podstawowych. Zadanie uczestników konkursu polegało na pokazaniu „drugiego życia” śmieci. Dzieci z różnych materiałów wykonały prace plastyczne i stworzyły różne przedmioty m.in. wazony, torebki, obrazy, zabawki. Największe uznanie jury w którego skład weszli: Małgorzata Danek z Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury, Tomasz Baran z Wydziału Gospodarowania Odpadami Urzędu Miejskiego w Dębicy i Bogusław Bieszczad Przedsiębiorstwa Zakładu Gospodarowania Odpadami w Paszczynie I miejsce przyznali pracy wykonanej przez uczennice klasy V Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy. Nagrody i gratulacje zwycięzcom konkursu i pozostałym jego uczestnikom złożyli burmistrz Mariusz Szewczyk, zastępca burmistrza Wojciech Iwasieczko, dyrektor MZO Ireneusz Kozak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Dorota Piękoś.
Trzy najpiękniejsze, wyróżnione przez jury prace zostały wystawione w Urzędzie Miejskim przy Biurze Gospodarowania Odpadami.
DSC06779 DSC06822 DSC06797 DSC06842 DSC06770 DSC06764
Więcej zdjęć dostępnych na https://www.facebook.com/debicamiastootwarte/photos/?tab=album&album_id=710864719063762&__mref=message_bubble

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.