Previous
Next

Tragiczny wypadek w Straszęcinie. Nie żyje motocyklista

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Straszęcinie w powiecie dębickim. Kierujący fordem zderzył się z motorowerzystą, który następnie uderzył w zaparkowanego volkswagena. W wyniku doznanych obrażeń kierujący jednośladem, 43-letni mężczyzna zmarł.  

Do wypadku doszło około godz. 17, w Straszęcinie w powiecie dębickim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem wykonując manewr skrętu w lewo, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się motorowerzystą. Kierujący jednośladem uderzył następnie w zaparkowanego volkswagena. W wyniku odniesionych obrażeń 43-letni kierujący motorowerem zmarł.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.