Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Wzbierają wody Wisłoki! W Jaśle alarm powodziowy!

Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalał przybrzeżne tereny
Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalała przybrzeżne tereny

Kilkudniowe deszcze spowodowały gwałtowny przybór wody w górnym odcinku rzeki Wisłoki. W rejonie Jasła Wisłoka i Jasiołka przekroczyły stany alarmowe. Na rzece Ropie w Bieczu woda osiągnęła stan alarmowy. W samym Jaśle ogłoszono alarm przeciwpowodziowy. Czoło fali powodziowej właśnie mija właśnie miasto i za około 24 godziny dotrze w okolice Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.