Previous
Next
Previous
Next

Debata społeczna – „Bezpieczny Senior”

303-114283We wtorek 25 października odbyła się debata społeczna zorganizowana przez Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo osób starszych.

Debata odbyła się w kawiarni „Kafeja 29” przy ulicy Kolejowej w Dębicy. Spotkaniu przewodniczył Komendant Powiatowy Policji w Dębicy insp. Grzegorz Maksimczuk. Tematyką rozmów było zagadnienie dotyczące bezpieczeństwa osób starszych, które są narażone w dużym stopniu na działania ze strony przestępców.

Za pomocą prezentacji multimedialnej omówiono sposoby i metody działania oszustów wykorzystujących emocje mieszkańców naszego miasta. W gronie zaproszonych gości był Komendant Straży Miejskiej Sylwester Bieszczad. Z ramienia dębickiej komendy w debacie udział wzięli asp.sztab.Tomasz Totko oraz oficer prasowy dębickiej policji mł.asp. Jacek Bator. W spotkaniu wzięło udział około 30 osób, po zakończeniu dyskusji, przeprowadzono anonimową ankietę dotyczącą przedmiotowej debaty.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.