Previous
Next
Previous
Next

Dobre wyniki dębickich kolarzy z Zespołu Szkół Specjalnych

DSC_0086Po raz pierwszy w dniu 22 września bieżącego roku pięcioro zawodników ZSS w Dębicy (Dawid Kliś, Dawid Gulis, Jarosław Maziarka, Mateusz Kwiatek, Kordian Jurkowski) wzięło udział w V Podkarpackim Mitingu Kolarskim Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu. Opiekę nad zawodnikami sprawował Ł. Drąg.

Podczas tych zawodów nasi uczniowie bardzo dobrze wypadli zdobywając kolejno:

Na dystansie 4000m złoty medal: Dawid Kliś, srebrny medal: Jarosław Maziarka

Na dystansie 2000m srebrny medal: Mateusz Kwiatek, brązowy medal: Kordian Jurkowski, 4 miejsce zajął Dawid Gulis.

Głównym celem tej imprezy sportowej jest popularyzacja kolarstwa jako dyscypliny dla osób z niepełnosprawnością intelektualną, kształtowanie nawyków zdrowej rywalizacji oraz wdrażanie do aktywnego spędzania czasu wolnego i integracji ze środowiskiem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.