Previous
Next
Previous
Next

Uwaga! Wisłoka w Dębicy przekroczyła stan alarmowy!

Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalał przybrzeżne tereny
Woda w Wisłoce nie stwarza na razie zagrożenia, ale w 2010 roku rzeka zalałaprzybrzeżne tereny

W rejonie mostu na ul. Kościuszki wody w Wisłoce przekroczyły stan alarmowy. Podobna sytuacja jest w Pilźnie i Jaśle, gdzie od wczoraj obowiązuje alarm przeciwpowodziowy. Nie ma zagrożeń na dopływach Wisłoki w rejonie Dębicy – na Grabiniance, Ostrej czy Wielopolce wody utrzymują się poniżej stanów ostrzegawczych. Stan rzek można na bieżąco śledzić na stronie http://www.debica.prospect.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.