Previous
Next
Previous
Next

Hutchinson Poland organizuje spotkanie rekrutacyjne dla przyszłych pracowników

hutison21 października br., o godz. 13.00 w budynku Domu Kultury w Podgrodziu oraz o godz. 15.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy (sala 16b), odbędzie się spotkanie organizowane przez przedstawicieli Firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o., która otworzy nowy zakład w Strefie Aktywności Gospodarczej w Zawadzie. Spotkanie będzie poświęcone zatrudnieniu w charakterze PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ. Osoby zainteresowane podjęciem pracy, proszone są o przyniesienie swojego CV. O spotkaniu informują Wicestarosta Powiatu Dębickiego Mateusz Pasek oraz Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.