Previous
Next
Previous
Next

Obiekt Ansfera z nagrodą „Budowa Roku Podkarpacia 2015”

Budynek Ansfera w Dębicy
Budynek Ansfera w Dębicy

Wyróżnienie I stopnia w kategorii „Budynek usługowo – mieszkalny” w konkursie „Budowa Roku Podkarpacia” 2015 otrzymał obiekt Ansfera w Dębicy. W obiekcie który został oddany do użytku kilkanaście miesięcy temu działają m.in. Klub Fitness &Squash Endorfina, biuro radców prawnych, salon kosmetyczny i biuro rachunkowe.

„Jest to dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie nagrodzonych statuetką „Budowa Roku Podkarpacia 2015″. Do konkursu zostało zgłoszonych bardzo wiele obiektów z całego Podkarpacia tym bardziej cieszy nas fakt, że zauważony i nagrodzony został obiekt z Dębicy” – mówi Anna Urbanik, właścicielka obiektu Ansfera.

Anna Urbanik, właścicielka obiektu "Ansfera" nagrodzonego wyróżnieniem "Budowa Roku Podkarpacia 2015" z synem
Anna Urbanik, właścicielka obiektu „Ansfera” nagrodzonego wyróżnieniem „Budowa Roku Podkarpacia 2015” z synem

Nagrodzony obiekt to trzykondygnacyjny budynek usługowo-biurowo-handlowy o powierzchni 1790 m² przy ul. Głowackiego w Dębicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lidla. Podmiotem odpowiedzialnym za koncepcję oraz realizację przedsięwzięcia była firma MARQUELL Sp. z o. o. z siedzibą w Dębicy. Budynek został przystosowany dla osób niepełnosprawnych, poprzez zainstalowanie w nim windy, która ułatwia osobom niepełnosprawnym przedostanie się na poziom pierwszego i drugiego piętra. Cały obiekt jest objęty monitoringiem, co podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno samego budynku, jak i jego otoczenia. Dodatkowo, o innowacyjności budynku świadczyć mogą wszelkie „inteligentne” rozwiązania zastosowane w celu zwiększenia komfortu pracy i użytkowania- m.in.: systemy klimatyzacji i wentylacji, czytniki kart dostępu oraz system przeciwpożarowy.

Konkurs „Budowa Roku Podkarpacia” nad którym patronat objęli m.in. Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej ma na celu promowanie osiągnięć budownictwa Podkarpacia oraz inwestorów i wykonawców działających w tym sektorze gospodarki. Celem tego konkursu jest także promocja polskiej myśli technicznej i naukowej, nowatorskich rozwiązań, wysokiej jakości robót i rzetelność w działaniach na rzecz budownictwa i środowiska.

Do konkursu mogą być zgłaszane obiekty budowlane i budowle (obiekty) w trakcie realizacji, a które zostaną ukończone nie później niż do 31 stycznia roku pokonkursowego. Obiekty mogą zgłaszać inwestorzy, wykonawcy, organizatorzy procesu inwestycyjnego oraz organy samorządu terytorialnego.

Nagrody przyznawane są od kilkunastu lat i są one uroczystym połączeniem i zwieńczeniem wysiłku wielu ludzi pracujących w budownictwie, którego dobra kondycja i rozwój ma wielkie znaczenie dla społeczeństwa i wizerunku Podkarpacia.

Organizatorem konkursu jest Podkarpacka Okręgową Izba Inżynierów Budownictwa.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.