Previous
Next
Previous
Next

Kawiarnia pełna poezji

xxvi_jesien_10Kolejny raz, w październikowy wieczór, zawitała do Dębicy Międzynarodowa Galicyjska Jesień Literacka, a wraz z nią poezja i muzyka.
Do kawiarni zaaranżowanej w Domu Kultury „Śnieżka” przyjechali poeci z różnych zakątków świata, także reprezentanci dębickiego środowiska, by podzielić się swoją twórczością. W koncercie zatytułowanym „Uskrzydleni metaforą” usłyszeć można było więc wielojęzyczne wiersze i pieśni – ukraińskie, węgierskie, wietnamskie oraz polskie.
Inicjatorem tych dorocznych literackich spotkań, odbywających się w wybranych miastach Małopolski i Podkarpacia, jest od lat Andrzej Grabowski, poeta i prozaik.
Patronat nad koncertem objęli: Andrzej Reguła, starosta powiatu dębickiego, Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.
Sponsorzy: Wodociągi Dębickie, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Dębicy.
galeria zdjęć
fot. Łukasz Pas
 
źródło;MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.