Previous
Next
Previous
Next

KONKURS „BEZPIECZNE WAKACJE 2016” W POWIECIE DĘBICKIM ROZSTRZYGNIĘTY

303-113749Wczoraj komisja konkursowa wybrała najlepsze prace nadesłane na konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczne wakacje 2016”. Wpłynęło 206 prac plastycznych ze szkół podstawowych i gimnazjów. Najlepsze prace będą reprezentować powiat dębicki w finale wojewódzkim.

Przedmiotowy konkurs plastyczny jest jedną z form promowania bezpiecznego zachowania młodzieży, ograniczania przestępczości i demoralizacji. Głównym celem jest uwrażliwienie młodych ludzi na właściwe zachowania w codziennych sytuacjach życiowych.
Do Komendy Powiatowej w Dębicy zostało nadesłanych 206 prac plastycznych przedstawiających m.in. bezpieczny pobyt nad wodą, zagrożenia płynące z Internetu, bezpieczeństwo na drodze i w miejscu zamieszkania. Komisja w składzie: Małgorzata Gargas – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Mariola Zając oraz Magdalena Daniek – Galeria Sztuki MOK, Bożena Gawryś – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Piotr Niedbalec – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz z ramienia policji zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy podinsp.Janusz Natkaniec i naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Jan Wojna. Zaproszeni goście wyłonili z pośród nadesłanych prac najlepsze, które wezmą udział w finale wojewódzkim.
Poniżej publikujemy listę zwycięzców.
Laureaci w kategorii wiekowej 6-9 lat:
I miejsce – Lena Gryboś – Szkoła Podstawowa nr 12 w Dębicy
II miejsce – Wiktor Maciuba – Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy
III miejsce –  – Weronika Radek – Zespół Szkół w Dobrkowie
Laureaci w kategorii wiekowej 10-12 lat: 
I miejsce – Oliwia Opozda – Szkoła Podstawowa nr 11 w Dębicy
II miejsce – Natalia Matłok  –  Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy
III miejsce – Konrad Tyksiński –  Zespół Szkół w Podgrodziu
Laureaci w kategorii wiekowej 13-15 lat:
I miejsce – Hanna Gawron – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Dębicy
II miejsce – Aleksandra Misiak – Publiczne Gimnazjum w Czarnej
III miejsce – Eryk Augustyn – Zespół Szkół w Łękach Górnych
Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Źródło: Podkarpacka Policja
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.