Previous
Next
Previous
Next

Mikołaj Kolbusz mistrzem województwa podkarpackiego w skoku wzwyż

mikolajW finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, który odbył się pod koniec września br. w Rzeszowie Mikołaj Kolbusz, reprezentant SP nr 11 w rewelacyjnym stylu poprawił o 10 cm swój rekord z eliminacji miejskich i z wynikiem 135 cm uzyskanym w pierwszej próbie zdobył złoty medal i został najlepszym zawodnikiem w skoku wzwyż w swojej kategorii wiekowej na Podkarpaciu. Rezultat uzyskany przez Mikołaja jest najlepszym osiągnięciem sportowym w historii szkoły. Gratulacje i okolicznościowy puchar złotemu medaliście Igrzysk Młodzieży Szkolnej w skoku wzwyż podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczyła dyrektor szkoły Alicja Prus.
Fot. SP nr 11

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.