Previous
Next
Previous
Next

Rekolekcje dla rodzin Domowego Kościoła z rejonu Dębicy

father-1663312_960_720Rekolekcje dla rodzin Domowego Kościoła z rejonu Dębicy odbędą się w dniach od 7 do 9 października 2016 r. w „Domu Św. Jadwigi”. Myślą przewodnią rekolekcji będą słowa: „Idź na całość” w oparciu o temat Miłosierdzia Bożego oraz charyzmatu Ruchu Światło-Życie, a także zagrożeń w dzisiejszym świecie. Prowadzącymi są ks. Antonii Zieliński i siostra Beata Iwaszko.
Źródło: Parafia św. Jadwigi w Dębicy
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.