Previous
Next
Previous
Next

„WARSZTATY MAŁEGO PUZZLOMANIAKA”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zakończyła się kolejna edycja organizowanych od trzech lat przez firmę Tikkurila warsztatów. Po świątecznych bombkach, karmnikach dla ptaków, wielkanocnych osłonkach czy przygotowywanych własnoręcznie designerskich koszulkach, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Tym razem firma Tikkurila zaprosiła dzieci i ich rodziców do wspólnej zabawy puzzlami.
Zadaniem uczestników warsztatów było ułożenie specjalnie przygotowanej 100-elementowej układanki, a następnie pomalowanie jej według własnego projektu. Stworzone przez siebie puzzle dzieci zabierały do domu.
Przez trzy weekendowe dni stoisko Tikkurila w Galerii Raj, gdzie odbywały się warsztaty, odwiedziło kilkaset osób. Wśród nich znaleźli się zarówno miłośnicy zagadek logicznych i rozwiązywania zadań, jak również amatorzy zajęć artystycznych.
„Układanie puzzli to świetna zabawa, ale także znakomity trening pamięci, który dodatkowo pobudza kreatywność, uczy koncentracji i planowania, a także rozwija umiejętność logicznego myślenia” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager w Tikkurila Polska. „Przygotowując kolejne warsztaty, zawsze staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym i wybieramy taką tematykę, która nie tylko zapewni dzieciom frajdę, ale także będzie korzystna z punktu widzenia ich rozwoju” – kontynuuje Olszewska.
Warsztaty z Tikkurila już na stałe wpisały się w kalendarz dębickich imprez dedykowanych dla dzieci i rodziców. Poprzez tego typu inicjatywy Tikkurila zachęca do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego, jednocześnie inspirując, jak można to robić w sposób aktywny i pożyteczny.
„Zainteresowanie naszymi warsztatami pokazuje, jak bardzo społeczność lokalna potrzebuje tego typu atrakcji, dlatego na pewno będziemy kontynuować program” – mówi Magdalena Olszewska. „Mamy już nawet kilka pomysłów na kolejne spotkania” – dodaje.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.