Previous
Next
Previous
Next

W Łękach Górnych uruchomiono siłownie

exercise-1244925_960_720W Łękach Górnych uruchomiono siłownię. Obiekt funkcjonuje w budynku miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej. Niedawno odbyły się już zawody puchar w wyciskaniu sztangi, najsilniejszy okazał się Łukasz Kozioł, wyprzedzając Łukasza Micka i Mateusza Wala.
Podczas otwarcia, mieszkańcy Łęk Górnych i pobliskich miejscowości wysłuchali prelekcji na temat zdrowego żywienia oraz uczestniczyli w pokazie zdrowej żywności. Siłownia powstała dzięki dofinansowaniu ze środków: Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie – Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, a także lokalnych partnerów: gminy Dębica, Pilzno, Żyraków i firmę TIKKURILA POLSKA S.A.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.