Previous
Next
Previous
Next

Wypadek w Dębicy, ranna kobieta trafiła do szpitala

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Rzeszowskiej z ulicą Karłowicza. W wyniku zdarzenia do dębickiego szpitala przewieziono poszkodowaną, 66-letnią mieszkankę Dębicy.

Zgłoszenie o potrąceniu pieszej, dyżurny dębickiej komendy odebrał w niedzielę, około godz.7 rano. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hyundaiem potrącił przechodzacą przez przejscie dla pieszych kobietę. Poszkodowaną, 66-letnią mieszkankę Dębicy przewieziono do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Kierowca hyundaia, 57-letni mieszkaniec Dębicy, był trzeźwy.
Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia sporządzili stosowną dokumentację, niezbędną do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.