Previous
Next
Previous
Next

11,5 tony makulatury zebrali dębiczanie na budowę studni w Afryce

14958528_10211745987395331_879508234_nOd 3 października br. kiedy przy kościele w Dębicy – Latoszynie postawiony został kontener na makulaturę dębiczanie wrzucili do niego ponad 11,5 ton makulatury. Kontener był opróżniany 3 razy.
„Pierwszy wywóz makulatury miał miejsce już 7 października i wówczas zebrano 3 tony 420 kg makulatury. Kolejny zapełniony 3 tonami 250 kg został wywieziony 13 października. Kolejny zapełniony 21 października zawierał 2 tony 300 kg, a ostatni z 31 października 2 tony 570 kg” – mówi Katarzyna Rostowska – Machnik, inicjatorka akcji w Dębicy, radna miejska. Dzięki zaangażowaniu w akcję mieszkańców Podkarpacia wybudowano już 7 studni a 3 kolejne są w budowie. Organizatorzy chcą w akcję włączyć kolejne miejscowości. Kontenery mają pojawić się w Gumniskach i Radomyślu Wielkim.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.