Previous
Next
Previous
Next

Zmiany w powiecie- Marek Jaskółka nowym wiceprzewodniczącym Rady Powiatu

powiat1Danuta Klabacha związana z PSL podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu zrezygnowała z pełnienia funkcji wiceprzewodniczącej Rady. Zastąpił ją Marek Jaskółka z PiS. Poparło go 15 z 25 radnych. Przeciwko zagłosowało osiem osób, natomiast dwie wstrzymały się od głosu.
To nie koniec zmian. Jan Janiga zrezygnował z funkcji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Zastąpił go na tym stanowisku Leszek Bieniek. Z funkcji sekretarza tej komisji zrezygnowała Agnieszka Radwańska. Rada wybrała na to miejsce Jerzego Sasaka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.