Previous
Next
Previous
Next

sapere_strona_miniKapituła Konkursu pn. Nagroda Sapere Aude dokonała oceny i wyboru najlepszych prac w tegorocznej drugiej edycji konkursu. Spośród zgłoszonych prac doceniono jedynie te, które przygotowali dyplomanci studiów II stopnia. Przyznano nagrodę za pierwsze miejsce oraz nagrodę wyróżnienie. Kapituła nie przyznała natomiast głównej nagrody, tj. Nagrody Sapere Aude.
Prace zgłoszone w drugiej edycji konkursu oceniała kapituła, powołana przez Zarząd Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy, w składzie:
Dr Barbara Pelczar-Białek (Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego) – przewodnicząca Komisji;
Dr Edyta Adamczyk-Pluta (Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie) – członek Komisji;
Dr Marzena Baum-Gruszowska (Muzeum Regionalne w Pilźnie) – członek Komisji;
Mgr Zbigniew Drzymała (Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy, Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej) – członek Komisji.
W kategorii najlepsza praca na studiach I stopnia kapituła nie przyznała nagrody.
W kategorii najlepsza praca na studiach II stopnia (praca magisterska) kapituła przyznała:
1 miejsce dla Magdaleny Tarnopolskiej za pracę: Znaczenie polityki spójności dla rozwoju Miasta Dębica. Praca powstała pod kierunkiem prof. dr hab. Ireny Pietrzyk na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Wyróżnienie dla Katarzyny Szewczyk za pracę: Metody finansowania sektora małych i średnich przedsiębiorstw na przykładzie firm działających na terenie miasta Dębica. Praca powstała na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
Kapituła nie przyznała głównej nagrody tj. Nagrody Sapere Aude.
Wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy.
 
Wręczenie nagród odbędzie się podczas VII Rautu Niepodległości organizowanego przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej w dniu 10 listopada 2016 roku (czwartek) o godzinie 17:00 w Domu Kultury i Kinie „KOSMOS” w Dębicy. Fundatorem nagród w konkursie jest Stefan Bieszczad, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, prezes Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej. Organizatorem konkursu jest Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy.
Źródło: Kana Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.