Previous
Next
Previous
Next

Harcerze zapraszają do Drużyny Dębickich Serc

16_dds_coverOd 15 listopada 2016r. na stronie www.debica.zhp.pl można wybrać rodzinę lub osobę, której chce się pomóc w ramach tegorocznej edycji akcji charytatywnej „Drużyna Dębickich Serc” organizowanej przez Hufiec ZHP Dębica we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy.

Akcja ma na celu udzielenie pomocy najbardziej potrzebującym mieszkańcom Dębicy poprzez przygotowanie paczek wedle potrzeb określonych przez osoby objęte pomocą. Osoby zakwalifikowane do pomocy zostały zweryfikowane przez wizytę wolontariuszy oraz opinię instytucji wspierających – MOPS w Dębicy, pedagogów szkolnych i innych osób. Przygotowane dary zostaną przekazane potrzebującym w grudniu (około 9-10 grudnia 2016r.).

– Pomoc można przygotować samodzielnie, z rodziną, znajomymi, kolegami z pracy. – mówi hm. Mateusz Cebula, komendant Hufca ZHP Dębica – Można też zorganizować się klasą czy nawet całą szkołą i wesprzeć jedną z rodzin. Możliwości jest wiele. Zapraszamy wszystkich do naszej drużyny!
Po wybraniu rodziny i wypełnieniu formularza na stronie www.debica.zhp.pl, w ciągu kilku dni z darczyńcą skontaktuje się wolontariusz w celu omówienia szczegółów wsparcia. Każdy otrzyma też e-mail z informacjami dotyczącymi potrzeb rodziny oraz sposobu przygotowania paczki. W tym roku wolontariusze odwiedzili 50 rodzin i osób samotnych – do wszystkich chcą dotrzeć raz jeszcze – ze świąteczną pomocą.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.