Previous
Next
Previous
Next

Drzewko życzliwości pełne życzeń

drzewko-zyczliwosci-pelne-zyczenSamorząd Uczniowski PSP w Pilźnie zorganizował obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Inicjatywa spotkała się z dużym odzewem ze strony uczniów, o czym najlepiej świadczy zapełnione po brzegi szkolne drzewko życzliwości.
– Najbardziej cieszą te szczere i spontaniczne, choć czasem napisane z błędami życzenia i pozdrowienia naszych najmłodszych uczniów – mówią Anna Poznańska i Magdalena Matusik, organizatorki akcji i opiekunki Samorządu Uczniowskiego.
Każdy uczeń, nauczyciel, pracownik szkoły czy rodzic miał możliwość przekazania miłych, życzliwych słów bądź pozdrowień wybranej osobie na szkolnym drzewku życzliwości oraz na klasowych drzewkach w poszczególnych salach. Ponadto, w całej szkole, na drzwiach sal pojawiły się przysłowia i sentencje związane z życzliwością i rolą uśmiechu w naszym życiu. Przygotowano też gazetkę i plakaty propagujące święto, które jest obchodzone w ponad 180 krajach, a jego oryginalna nazwa brzmi „Hallo World Day” i odzwierciedla cel tego dnia, czyli mówienie „hallo” (cześć) do przynajmniej dziesięciu osób dziennie.
Źródło: UMPilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.