Previous
Next
Previous
Next

Leżał wśród liści i umierał cichutko – smutna historia psa o imieniu Leo

15171236_1161661920536815_4212286022635799335_n
W takim stanie znaleziono Lea w Pustkowie Osiedlu. fot. Irena Nowak

„Taki widok powoduje, że serce płacze z niemocy 🙁 . Pies rasy coli, piękny kiedyś….teraz zabiedzony, opuszczony, zagłodzony na śmierć:( Wśród ludzi, wśród domów:( i nikt nie zauważył, że psisko umiera z głodu!
Ten psiak został dzisiaj znaleziony w Pustkowie Osiedlu. Umierał śmiercią głodową, wśród liści przy ruchliwej alejce! Psina nie ma woli istnienia, przestał wierzyć że znajdzie się ktoś kto mu pomoże? odpuścił…. tylko uniósł się lekko ponad ziemię, na więcej zabrakło siły:( Co z nim będzie, co przyniesie jutro:( Okaże się, są małe szanse :(smutne smutne smutne” – napisała na swoim profilu FB Irena Nowak,wolontariuszka schroniska dla zwierząt w Zawadzie.

Część ludzi przechodząc obok, myślała, że to jakaś skóra leży wśród lisci. Leo, bo takie imię otrzymał od swoich wybawców imię, nie przypominał żywego psa, tylko starą zniszczoną skórę porzuconą w lesie.
Leo  miał jednak szczęście, że na swojej psiej drodze spotkał życzliwych ludzi. Został przewieziony do schroniska w Zawadzie, gdzie zaczęto walczyć o jego życie. Jego walkę o powrót do zdrowia obserwują dziesiątki ludzi na FB. Utworzono specjalne wydarzenie o nazwie Leżał wśród liści i cierpiał cichutko. Leo wróć do nas!
„Mamy kilka najświeższych informacji o collinku LEO!
Więc tak:
1) Leo jest skrajnie wychudzony, wycieńczony do granic możliwości (więc żadne usypianie na razie nie wchodzi w grę)
2) Morfologia nie najgorsza, ale idealna nie jest
3) Biochemia oprócz trzustki też ok, dalej musi być diagnozowany w kierunku trzustki
4) Będzie miał powtórzone badania dla pewności
5) Dostał leki przeciwbiegunkowe i kroplówkę wzmacniającą
6) Rtg jutro ( trudno go ułożyć do badania, bo niestety jest przeraźliwie wychudzony)
7) Innych urazów na razie nie stwierdzono
8) Leo chodzi i je – to dobry znak
Więc STAWIAMY Leo na nogi i działamy dzięki Wam dalej:)

Leo Was pozdrawia
PS. Dzisiaj ( dzień po), pies jest pod opieką Wolontariuszek. Pies jest w lecznicy. Potrzebujemy bardzo Waszego wsparcia na koszty leczenia i diagnozy, bo psiak potrzebuje pomocy na już!

Każdy kto  chciałby pomóc w leczeniu Leo może wpłacić chociażby symboliczną złotówkę na
nr konta: 97 1090 2750 0000 0001 2062 0732 koniecznie z dopiskiem: dla Leo collie z Zawady
FUNDACJA ANIMALS MIELEC, Ul. BAJANA 6A, 39-300 MIELEC

Nr konta : PL97 1090 2750 0000 0001 2062 0732, IBAN : WBKPPLPP
UWAGA WAŻNE !!!  dopisek dla LEO – collie z Zawady

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.