Previous
Next
Previous
Next

Film „Las, 4 rano” Jana Jakuba Kolskiego z dębickim akcentem

14192514_678182875693495_5090165262250589842_nLokomotywa dębickiej firmy Tabor  s.j. „zagrała” w filmie Jana Jakuba Kolskiego „Las, 4 rano”, który na ekrany kin wchodzi 2 grudnia. Film z dawno nie widzianym na ekranie,   znakomitym aktorem Krzysztofem Majchrzakiem i Olgą Bołądź znaną m.in. z „Czasu Honoru” ma zostać wydany także na płycie DVD. O projekcie dotyczącymjego wydania DVD można przeczytać na platformie polakpotrafi.pl

„FORST jest zamożnym, dobrze zorganizowanym człowiekiem. Nosi markowe garnitury, drogie zegarki i buty. Kiedy go poznajemy, wydaje się być królem życia. Jednak któregoś dnia wszystko się zmienia… Las, 4 rano kilka lat później. Na wpół zdziczały dziad leśny – zarośnięty, brudny, w łachmanach – zakłada wnyki na zwierzęta. Rozpoznajemy, że to ten sam człowiek – Forst. Mężczyzna mieszka w lesie, w wybudowanej przez siebie ziemiance. Jedynym jego towarzyszem jest trójnogi pies” – można przeczytać o filmie „Las, 4 rano” Jana Jakuba Kolskiego na platformie polakpotrafi.pl.

„W scenariuszu filmu była scena, w której w lesie gdzie przebiega linia kolejowa codziennie o tej samej godzinie przejeżdża pociąg. Reżyser zażyczył sobie, że musi być pociąg i tak przez naszych kontrahentów, z polecenia, twórcy filmu trafili do nas” – mówi Małgorzata Kliś, wiceprezes firmy Tabor.

Zdjęcia do filmu były kręcone od września 2015 roku w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim oraz w lesie obok Mikołajowa. Sceny z „udziałem” dębickiej lokomotywy kręcone były w ciągu kilku dni zdjęciowych.
Od kilku dni na platformie zbierane są  fundusze na wydanie filmu na DVD.  Dotychczas 25 osób wsparło go kwotą 2310zł. Do finansowego domknięcia projektu potrzebnych jest 20 tys. złotych. Do zakończenia projektu jest jeszcze 30 dni. Firma Tabor też się włączyła we wsparcie tego projektu.

 
https://www.youtube.com/watch?v=yWCOpyvyl8Q
 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.