Previous
Next
Previous
Next

Podsumowanie 1 roku rządów PIS – konferencja prasowa posła Kazimierza Moskala – FILM

IMG_082118 listopada w biurze poselskim posła Kazimierza Moskala w Ropczycach odbyła się konferencja prasowa podsumowująca rok działalności rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Podczas konferencji w której uczestniczyli poseł Kazimierz Moskal i senator Zdzisław Pupa omówiona została m.in. realizacja programu 500 + i innych obietnic z kampanii wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.

„Przez program 500 + jest wspieranych ponad 1,5 miliona wszystkich pierwszych dzieci, jedynaków, co stanowi ponad 40% jedynaków w Polsce które korzystają ze wsparcia. Wsparcie to trafia do najuboższych rodzin w których dochody nie przekracają 800 zł. na osobę lub są w tych rodzinach dzieci niepełnosprawne. I to też jest sukces tego programu że trafia do tej grupy, najbardziej potrzebujących osób” – mówił podczas konferencji poseł Kazimierz Moskal.

Podczas konferencji poruszony został także temat funkcjonowania władz powiatu dębickiego i uczetnictwa w zarządzaniu powiatem przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości.

„Prawo i Sprawiedliwość chciałoby uczestniczyć we władzach powiatowych. Rozmowy w tym temacie trwają. Chcemy wypracować taki model  w którym Prawo i Sprawiedliwość będzie współdecydować o losach samorządu powiatowego. Myślę, że w okolicach wiosny będzie szansa na uzyskanie porozumienia, konsensusu, który pozwoli na uwzględnienie znacznej liczby radnych Prawa i Sprawiedliwości w współdecydowaniu w powiecie dębickim. Prawo i Sprawiedliwość na pewno będzie chciało mieć swojego starostę” – mówił podczas konferencji senatror Zdzisław Pupa.


 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.