Previous
Next
Previous
Next

Kołaczyce. Volkswagen wjechał do rowu

303-114686Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w Kołaczycach. Na drodze krajowej nr 73, kierujący dostawczym volkswagenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni do rowu, uderzając w wystający pniak. Pojazd przewrócił się na bok. Kierowca nie doznał obrażeń.

Dzisiaj około godziny 7, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kołaczycach.  Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący dostawczym volkwagenem  LT, 36-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego jechał  drogą krajową nr 73 w kierunku Jasła. Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w wystający z ziemi pniak. Siła uderzenia przewróciła dostawczaka na bok. Na szczęście kierowcy nic poważnego sie nie stało.
Ruch pojazdów w tym miejscu odbywa się bez utrudnień. Kierujący samochodem był trzeźwy, został ukarany w postępowaniu mandatowym.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.