Previous
Next
Previous
Next

Mecz Ekstraklasy Kobiet w tenisie stołowym w Dębicy

0001(2)Już w sobotę 5 listopada w hali sportowej MOSiR w Dębicy (ul. Sportowa 26) będzie można na żywo obejrzeć zmagania zawodniczek KTS Siarka-ZOT Tarnobrzeg – 25.krotnego Mistrza Polski, Mistrza w Pucharze Rozgrywki Europejskiej Unii Tenisa Stołowego 2014/2015.

Rywalem będzie KU AZS UE Wrocław (Akademicki Mistrz Polski 2011). Mecz z udziałem reprezentantek kadry narodowej (m.in. Li Quian – srebrna i brązowa medalistka mistrzostw Europy, brązowa medalistka indywidualnych mistrzostw świata, zawodniczka olimpijska, Han Ying – srebrna medalistka olimpijska z Rio, Kinga Stefańska – dwukrotna indywidualna mistrzyni Polski, zawodniczka olimpijska z Londynu i Rio de Janeiro, Natalia Bajor – pierwsze miejsce w rankingu europejskim 2015 w kat. juniorek) rozpocznie się o godz. 16:00.

WSTĘP WOLNY!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.