Previous
Next
Previous
Next

Paweł Jarosz: Do sądu pracy muszę jeździć do Rzeszowa! Michał Maziarka: Ale to rząd PO-PSL zlikwidował Sąd Pracy w Dębicy!

IMG_6679Radny Paweł Jarosz (PSL) narzekał podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu, że Sąd Pracy mieści się w stolicy województwa.  – Ja i moi koledzy, których dosięgła „dobra zmiana” na rozprawy musimy jeździć do Rzeszowa -mówił radny. Kiedy Sąd Pracy wróci do Dębicy ? – pytał Jarosz swoich kolegów radnych.

Z odpowiedzią pośpieszył mu radny Michał Maziarka (PiS). -To przecież poprzedni rząd PO-PSL zlikwidował Sąd Pracy w Dębicy. To teraz dzięki ich deczyji musi pan jeździć do Rzeszowa – mówił radny Maziarka.

Radny zapewnił też swojego kolegę, że trwają rozmowy, które mają na celu przywrócenie funkcjonowania Sądu Pracy w Dębicy.  – Ale nie jest to takie proste – tłumaczył Maziarka. Wiąże się ze sprawami lokalowymi i finansowymi, które trzeba rozwiązać. Ale pracujemy nad tym – zapewniał radny.

Michał Maziarka
Michał Maziarka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.