Previous
Next
Previous
Next

Pijany motorowerzysta sprawca wypadku drogowego

policjaPolicjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku, do którego doszło około godz.21.30 na ulicy Konarskiego w Dębicy. Poszkodowanego w zdarzeniu mężczyznę przewieziono do dębickiego szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący jednośladem zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka citreona. Poszkodowany w zdarzeniu motorowerzysta, to 44-letni mieszkaniec Dębicy. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Kierująca citroenem, 20-letnia mieszkanka Nagawczyny była trzeźwa i nie ucierpiała w zdarzeniu. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności wypadku.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.