Previous
Next
Previous
Next

Seat Toledo dachował na ul. Lwowskiej

IMG_6042
Na ul. Lwowskiej w Dębicy Seat Toledo wjechał do rowu i przewrócił się na dach. Fot. PSP Dębica

Nie są znane przyczyny dwóch podobnych zdarzeń drogowych, które miały miejsce w Czarnej na ul. Krakowska oraz w Dębicy na ul. Lwowskiej. W obu przypadkach samochody osobowe wylądowały w rowach. Ten w Dębicy miał dość niebezpieczny przebieg – samochód zjechał z drogi do rowu i dachował.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.