Previous
Next
Previous
Next

„Tikkurila Lododisco” w odsłonie Andrzejkowej – relacja

Tikkurila Lododisco - edycja Andrzejkowa011Bogata oprawa świetlna z efektem gry kolorów, wysokiej klasy nagłośnienie estradowe, profesjonalny DJ, specjalnie przygotowane multimedia i wizualizacje podkreślające charakter muzyki, na przemian z realizacją wizji z tafli lodowiska na żywo,… to tylko niektóre z elementów oprawy, jaka czekała na uczestników „Tikkurila Lododisco”, którzy w piątkowe popołudnie tłumnie przybyli na dębicki obiekt przy ul. Piłsudskiego 19. Drugie z cyklu tematycznych spotkań na lodzie z Tikkurila cieszyło się jeszcze większym zainteresowaniem, niż jego pierwsza (październikowa) edycja. Wzięło w nim udział ponad 600 osób, a wśród nich starsi i młodsi, chłopcy i dziewczęta, dzieci z rodzicami i rodzice z dziećmi… Dla wszystkich przygotowane zostały kolorowe gadżety, a ponieważ była to Andrzejkowa odsłona wydarzenia, nie mogło również zabraknąć kolorowych ciasteczek z wróżbą.
Do zabawy zachęcały gorące rytmy przebojów z lat 70, 80, 90, a w „Andrzejkowej szafie grającej” każdy mógł zamówić swoją ulubioną piosenkę ze specjalną dedykacją. Nie zapomniano też o najmłodszych, z którymi odtańczone zostały nieśmiertelne „kaczuszki”.
„Taka zdrowa, kolorowa zabawa na łyżwach jest doskonałym sposobem na aktywne spędzenie piątkowego popołudnia. Do udziału w niej zapraszamy całe rodziny” – mówi Magdalena Olszewska, Corporate Communication and PR Manager firmy Tikkurila Polska SA. „Cieszy nas ogromnie, że ta inicjatywa spotkała się z takim zainteresowaniem mieszkańców naszego regionu. W związku z rosnącą liczbą uczestników, rozważamy wydłużenie czasu trwania kolejnych edycji tak, aby umożliwić wejście na „Tikkurila Lododisco” wszystkim zainteresowanym, a przede wszystkim zapewnić uczestnikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo” – dodaje Magdalena Olszewska.
Już dziś organizatorzy zapraszają na kolejne edycje: 20 stycznia na Karnawał na lodzie i 17 lutego na Walentynki na łyżwach.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.