Previous
Next
Previous
Next

Tikkurila z nagrodą za produkty przyjazne środowisku

polski dzien jakosci PCBC 2016 (34)Firma Tikkurila Polska SA otrzymała specjalne wyróżnienie za produkowanie i promowanie wyrobów przyjaznych dla środowiska, spełniających rygorystyczne wymagania europejskiego oznakowania ekologicznego EU-Ecolabel.
Nagroda została przyznana przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., organizację posiadającą blisko sześćdziesięcioletnie doświadczenie w obszarze badań wyrobów, certyfikacji osób i systemów zarządzania oraz szkoleń, wpisaną na listę spółek o szczególnym znaczeniu dla gospodarki państwa, jednocześnie będącą członkiem Międzynarodowej Sieci Jednostek Certyfikujących IQNet (International Quality Net).
Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w Warszawie, podczas obchodów XXI Polskiego Dnia Jakości, organizowanego w ramach Europejskiego Tygodnia Jakości pod tegorocznym hasłem „Quality for results” – „Jakość dla efektów”.
W imieniu firmy statuetkę odebrał Pan Remigiusz Skąpski, Wiceprezes Zarządu Tikkurila Polska SA.
„Nieustannie dokładamy starań, by nasze produkty spełniały najwyższe wymagania, a przyznane wyróżnienie jest dla nas cennym potwierdzeniem właściwego kierunku działań” – komentuje wyróżnienie Remigiusz Skąpski, Wiceprezes Zarządu. „Stawiamy na jakość, stale podnosząc parametry naszych produktów, jednocześnie dbając o środowisko naturalne i zdrowie Klientów. Wymierną korzyścią takiego działania dla użytkowników naszych produktów jest bezpieczeństwo i komfort ich użytkowania” – dodaje. „Tikkurila wyznacza standardy w swojej branży poprzez bezwzględne poszanowanie praw ekologii, co owocuje bezpiecznymi i ekologicznymi produktami, ale także poprzez interakcję z klientami, ich edukowanie i uświadamianie istoty poszanowania środowiska naturalnego” – kontynuuje Remigiusz Skąpski.
Ecolabel to certyfikat przyznawany przez Komisję Europejską ponad dwudziestu kategoriom różnych wyrobów, w tym także farbom. Dla jego uzyskania konieczne jest spełnienie najwyższych norm ekologicznych, obejmujących pełen cykl życia produktu: od zaopatrzenia w naturalne pigmenty, poprzez produkcję, dystrybucję i użytkowanie, aż po bezpieczną utylizację odpadów
Dla marki Tikkurila dbałość o komfort życia oraz środowisko naturalne jest szczególnie istotną zasadą działania. Charakterystyczną naklejką świadczącą o przyznaniu certyfikatu opatrzona jest flagowa linia farb do ścian i sufitów Tikkurila Optiva.
Zdjęcia PCBC S.A.
Polski Dzień jakości2016_sala Polski dzień jakości PCBC statuetki polski dzien jakosci PCBC 2016 (2) polski dzien jakosci PCBC 2016 (28)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.