Previous
Next
Previous
Next

„Zgrana Paka” na sportowo

14705826-580630362129768-7702013872402265923-nW nowym dębickim klubie sportowym Spiders Training Team odbyły się zajęcia fitness dla podopiecznych świetlic działających w strukturach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Zajęcia miały na celu uruchomienie aktywności ruchowej dzieci i młodzieży, a także wzbudzenie zainteresowania taką formą spędzania czasu wolnego.
Serdecznie dziękujemy Pani Joli za profesjonalne i bezpłatne przeprowadzenie zajęć dla naszych podopiecznych.
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.