Previous
Next
Previous
Next

26 punktów karnych i 4 mandaty

imagesWczoraj policjanci dębickiego wydziału ruchu drogowego zatrzymali 29-letniego mieszkańca Róży. Mężczyzna popełnił szereg wykroczeń będąc w stanie po użyciu alkoholu.

Wczoraj policjanci dębickiej drogówki podczas patrolu miejscowości Róża dokonali pomiaru prędkości kierującemu audi a3. Wskazanie wynosiło 94 km/h. Funkcjonariusze podjęli interwencjię wobec kierującego. Na widok radiowozu audi wyraźnie przyspieszyło. Kolejne wskazanie wideorejestratora wyniosło tym razem 159 km/h. Kierujący nie reagował na sygnały dźwiękowe i błyskowe radiowozu. Po zrównaniu się z uciekającym pojazdem policjanci nakazywali mężczyźnie kierującemu audi zatrzymanie się. Kierowca audi gwałtownie zwolił i zjechał na teren jednej z posesji. Ku zdziwieniu policjantów za kierownicą siedziała już młoda kobieta, a widziany chwile wcześniej kierowca na tylnej kanapie. Siedzący z tyłu oświadczył, że pojazd prowadziła jego 23-letnia koleżanka.

Zatrzymany mężczyzna nie poddał się badaniu alkomatem na miejscu interwencji. Przewieziony do dębickiej komendy przyznał się, że to on kierował. Tym razem alkomat wykazał 0,10 promila alkoholu w organizmie zatrzymanego mężczyzny. Za szereg popełnionych wykroczeń policjanci wystawili 4 mandatay karne na łączną kwotę 1900 zł. Dodatkowo uciekinier zarejestrował na swoim koncie 26 punktów karnych. Nie zatrzymano prawa jazdy z uwagi na utratę uprawnień przez 29-latka we wrześniu tego roku z powodu kierowania pod wpływem alkoholu.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.