Previous
Next
Previous
Next

pingpongisci-w-powiatowej-czolowceZespoły z Pilzna i Jaworza Górnego uplasowały się na podium w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. W gimnazjadzie w Korzeniowie naszą gminę reprezentowali uczniowie z Pilzna i Strzegocic oraz uczennice z Jaworza Górnego i Słotowej. W kategorii chłopców drużyna Publicznego Gimnazjum w Pilźnie zajęła 3. miejsce, natomiast dziewczęta z Jaworza Górnego zostały wicemistrzyniami powiatu.
Dojazd uczniów i opiekunów na zawody zapewnił Miejski Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół i Przedszkoli w Pilźnie.
Źródło:UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.