Previous
Next
Previous
Next

Rusza kolejny projekt „Dzieciaki w Biznesie”

1363681504Uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie zakwalifikowali się w konkursie V edycji  Kampanii „Dzieciaki w Biznesie” i będą uczestnikami projektu, którego  celem jest popularyzowanie wśród młodych ludzi wiedzy o podatkach oraz tematyki dotyczącej budżetu domowego.
Kampania organizowana jest przez Fundację Generator Inspiracji we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Młodych Ekonomistów oraz Studenckim Kołem Naukowym Rachunkowości ASSETS z Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.
Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.