Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla 25-letniego mieszkańca Dębicy

policjaDębiccy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój na innym mieszkańcu powiatu. Łupem napastnika padła odzież posiadająca emblematy jednego z lokalnych klubów piłkarskich.

Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze zatrzymali hondę, a w nim opisanego mężczyznę. 25-letniego mieszkańca Dębicy przewieziono do Komendy Powiatowej Policj w Dębicy. W piątek przedstawiono mu zarzut rozboju.
Decyzją sądu rejonowego na wniosek prokuratora wobec 25-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 3 lata.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.