Previous
Next
Previous
Next

Ostatni KJS sezonu

autoOstatni KJS sezonu 2016 o nazwie 28 Rajd Podkarpacki odbył się w niedzielę 11 grudnia w Krośnie. Zawody połączone z Super KJS, pierwotnie miały odbyć się w październiku, ale ze względu na problemy organizacyjne, termin został przeniesiony na grudzień.
Były to zdecydowanie najcięższe zawody w tym roku, mokra, śliska trasa, śnieg na poboczach, szuter i kałuże – to wszystko zdecydowało, że z 30 zgłoszonych załóg odpadło 5. Oczywiście na starcie nie zabrakło regularnie w tym sezonie jeżdzących zawodników naszego klubu:
Bogdan Chwaszcz / Bogdan Kulka – Honda Civic – 2 miejsce w klasie Gość
Piotr Kudłacz / Rafał Szerszeń – Mitsubishi Lancer EVO – 4 miejsce w klasie K4
Mariusz Dubanik / Grzegorz Dubanik – Fiat Seicento – 4 miejsce w klasie Fiat
Adam Florkiewicz / Dariusz Panek – Fiat Seicento – 7 miejsce w klasie Fiat
Grzegorz Olszewski / Łukasz Patla – Opel Astra GSi – nie ukończyli
W ten sposób zakończyły się Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego 2016, o wynikach końcowych poinformujemy wkrótce.
Tu można objerzeć zdjecia z rajdu http://imgur.com/a/eqOqm
 

Źródło: Automobilklub Stomil Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.