Previous
Next
Previous
Next

Zaproszenie na konsultacje społeczne

bst-debica-q-20161207085521Dzisiaj i jutro (15 i 16 grudnia) odbędą się kolejne spotkania w ramach prowadzonych konsultacji społecznych dotyczących wyznaczania obszarów zdegradowanych oraz obszarów rewitalizacji.
Spotkania odbędą się w następujących miejscach i terminach:
15 grudnia 2016 r. – Urząd Miejski w Dębicy (sala sesyjna),  godz. 16:00
15 grudnia 2016r.  – Miejskie Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy, ul. Łysogórska 25 , godz. 16:00 (w podziękowaniu za uczestnictwo w spotkaniu, wśród uczestników rozlosowane zostaną nagrody w formie bonów)
16 grudnia 2016 r.  – Urząd Miejski w Dębicy (sala sesyjna),  godz. 13:30
Celem spotkań, które odbywają się  związku z tworzeniem Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Dębica będzie zebranie opinii uczestników odnośnie problemów występujących na obszarze rewitalizacji. Ponadto uczestnicy określą potencjały analizowanego obszaru, oraz wskażą pomysły i potrzeby w odniesieniu do obszaru rewitalizacji.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w procesie tworzenie dokumentu strategicznego jakim jest Lokalny Program Rewitalizacji. Stworzenie Programu jest ważnym krokiem do poprawy jakości życia mieszkańców.
Dokumenty do pobrania znajdują się pod linkiem:
http://debica.bip.gov.pl/konsultacje-spoleczne/konsultacje-spoleczne-dotyczace-wyznaczania-obszarow-zdegradowanych-oraz-obszarow-rewitalizacji-w-miescie-debica.html

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.