Previous
Next
Previous
Next

Bombki i nie tylko (jak) malowane

JMalowanie Tikurilla_B1uż w najbliższy weekend firma Tikkurila będzie kontynuować zainaugurowaną 3 grudnia tegoroczną edycję akcji „Bombki i nie tylko (jak) malowane”.
 
Na wspólne, rodzinne malowanie świątecznych dekoracji zapraszamy tradycyjnie do Galerii Handlowej Raj w Dębicy. W tym roku na uczestników warsztatów plastycznych czekają nie tylko bombki, ale także drewniane zawieszki choinkowe w kształcie aniołków, bałwanków, Mikołajów i reniferów, które pomalowane farbami Tikkurila staną się piękną ozdobą naszych choinek.
 
Harmonogram warsztatów: 
16.12. piątek, godz. 15.00 – 19.00
17.12. sobota, godz. 10.00 – 18.00
18.12 .niedziela, godz. 10.00 – 18.00
 
Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.