Previous
Next
Previous
Next

Śmiertelne potrącenie kobiety na drodze Pilzno – Jasło

logopolicjiPolicjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Kołaczycach. Dzisiaj rano, na drodze krajowej nr 73 relacji Jasło – Pilzno, piesza została potrącona przez kierującego ciężarowym dafem. Kobieta zginęła na miejscu.

Przed godz. 7, na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach, doszło do potrącenia pieszej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym dafem, 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Jasła, w rejonie przejścia dla pieszych potrącił 89-letnią mieszkankę gminy Kołaczyce. Kobieta zginęła na miejscu.
Policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.
Droga krajowa była zablokowana. Od godz. 10 ruch odbywa się bez utrudnień.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.