Previous
Next
Previous
Next

Bombki i nie tylko (jak) malowane” – zapraszamy na warsztaty plastyczne Tikkurila w ramach Anielskich Mikołajek w Galerii „Raj”

gRAJ sielsko i anielsko BB_Artboard 600x300Już jutro w  Galerii „Raj” w Dębicy w ramach Anielskich Mikołajek odbędzie się kolejna edycja warsztatów z Tikkurila pod nazwą „Bombki i nie tylko (jak) malowane”.  W tym roku do wielkich kolorowych bombek dołączą przygotowane specjalnie dla firmy Tikkurila drewniane zawieszki choinkowe w kształcie aniołków, bałwanków, Mikołajów i reniferów. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Po Mikołajkowej inauguracji, warsztaty będą kontynuowane w przedświąteczny weekend, zgodnie z poniższym harmonogramem.

Przypomnijmy, że na specjalnym stoisku w Galerii Handlowej „Raj” w Dębicy (obok kawiarni), firma Tikkurila przygotowuje bombki, drewniane zawieszki choinkowe w różnych kształtach oraz farby. Uczestnicy warsztatów kolorują ozdoby i zabierają je na pamiątkę do domu.

Zapraszamy wszystkich na wspólne rodzinne malowanie ozdób świątecznych!

Szczegółowy harmonogram:

3.12. sobota, godz. 10.00 – 18.00  Mikołajki, inauguracja akcji
16.12.piątek, godz. 15.00-19.00
17.12. sobota, godz. 10.00-18.00
28.12.niedziela godz. 10.00 – 18.00

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.