Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie dla nauczycieli w ramach kampanii społecznej „Czad i ogień”

DSC07759Obudź czujność” 5 minut. Tyle czasu upłynie od momentu zapalenia się od świeczki wersalki w pokoju, osiągnięcia w pomieszczeniu 800 stopni Celsjusza, rozprzestrzenia się ognia na całe pomieszczenie i całkowitego jego zadymienia. Film prezentujący minuta po minucie rozprzestrzeniający się pożar obejrzeli dzisiaj podczas spotkania w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej nr 2 przy ul. Kwiatkowskiego 6 w Dębicy nauczyciele dębickich szkół podstawowych i gimnazjalnych. W Dębicy właśnie rusza kampania społeczna „Czad i ogień. Obudź czujność”. Podczas spotkania które odbyło się 28 listopada w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej nr 2 przy ul. Kwiatkowskiego 6 w Dębicy z inicjatywy Burmistrza Dębicy Mariusza Szewczyka i przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy nauczyciele dębickich szkół podstawowych i gimnazjów wysłuchali informacji na temat zagrożeń związanych z czadem i pożarami przygotowanych przez przedstawicieli straży pożarnej w Dębicy. Wizualizacją do przedstawianych informacji były zaprezentowane filmy pokazujące sytuacje związane z wystąpieniem czadu w pomieszczeniu oraz rozprzestrzenianiem się pożaru. Wszyscy nauczyciele otrzymali także specjalnie przygotowane do tej kampanii materiały: płyty z wizualizacjami i konspektami przykładowych lekcji które zostaną przeprowadzone w szkołach oraz broszury i ulotki. W ramach kampanii zostaną także zorganizowane w szkołach konkursy plastyczne i multimedialne dla uczniów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.