Previous
Next
Previous
Next

Czas na Mini-Hokej

turniej miniUbiegła niedziela tj. 11 grudnia obfitowała w sporą dawkę pozytywnych emocji, bowiem na dębickim lodowisku rozegrany został turniej najmłodszych grup hokejowych „Czas na Mini-Hokej”.
Głównym pomysłodawcą i organizatorem turnieju było krakowskie Stowarzyszenie Czas na Hokej. To właśnie dzięki inicjatywie i pomysłowi prezesa SCH – Wojciecha Kurcaba turniej Mini- Hokeja mógł odbyć się na naszym lodowisku.
Stowarzyszenie za cel postawiło sobie sportową aktywizację najmłodszych dzieci poprzez naukę dyscypliny i promowanie gry w hokeja . W roli współorganizatora turnieju wystąpił Uczniowski Klub Hokejowy Dębica i z tego miejsca należy gorąco podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc przy realizacji nawet najdrobniejszych działań. W imieniu Zarządu UKH: „Dziękujemy, za wsparcie!”
Turniej objął patronatem Burmistrz Miasta Dębica – Mariusz Szewczyk, który dokonał oficjalnego otwarcia wydarzenia tuż po godzinie 10.
Udział w rozgrywkach wzięły dzieci z roczników 2008, 2009, 2010 i młodsi. Koszty transportu oraz wyżywienie zapewniało Stowarzyszenie, co na pewno ułatwiło przyjazd drużyn z Sanoka oraz Krakowa. W sumie na tafli lodu zagościła ok. setka najmłodszych adeptów hokeja! W starciach poszczególnych grup widać było dawkę zdrowej rywalizacji ale przede wszystkim dużo zabawy. Pieczę nad prawidłowym przebiegiem pod kątem sportowym pełnili oczywiście trenerzy poszczególnych klubów i sędziowie turnieju.
Na zakończenie zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i gromkie brawa z widowni. Zwycięzcą był każdy, a wspomnienia ze wspólnie i aktywnie spędzonej niedzieli dzieci wraz z rodzicami – bezcenne! Już 23 grudnia zapraszamy na drugą edycję turnieju z udziałem drużyn z Krynicy i Nowego Targu!
Dorota Gawle

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.