Previous
Next
Previous
Next

Wieczór w dobrym towarzystwie

DSCF2026
Paweł Lipnicki prezentuje ulubiony trunek Sylvestra Stallone

W minioną sobotę w restauracji „Steakhouse” miało miejsce miłe spotkanie pod nazwą World Class Dinner, które poprowadził Paweł Lipnicki – znany aktor, prezenter telewizyjny oraz Ambasador Marek Luksusowych. Wydarzenie połączone było z degustacją najlepszych marek alkoholi znajdujących się w ofercie firmy Al.Capone.
Al.Capone to firma, która powstała ponad dziesięć lat temu w Tarnowie. Od początku założyła sobie ambitny cel – być specjalistami od alkoholi – tych najbardziej wyrafinowanych oraz tych powszechnie dostępnych. Sobotnie spotkanie miało na celu przybliżyć gościom grupę alkoholi z najwyższych półek.
-Poprzez takie spotkania chcemy pokazywać, że dobry alkohol to niemal dzieło sztuki, jego proces powstawania i historia marki to niejednokrotnie fascynujące historie – mówił Sławomir Skowron, właściciel sieci sklepów Al.Capone, z których jeden znajduje się w Dębicy. -Obecnie pod naszą marką prowadzimy 11 własnych sklepów i 10 franczyzowych, w tym 7 w Tarnowie, pozostałe zlokalizowane są w Dąbrowie Tarnowskiej, Szczucinie, Żabnie, Rzeszowie, Mielcu, Grybowie, Jaśle, Krzeszowicach oraz Tuchowie – dodaje Sławomir Skowron. W każdym z tych miast staramy się organizować takie spotkania, aby propagować wiedzę o luksusowych trunkach oraz o zasadach dobierania ich do odpowiednich potraw.
Taką właśnie okazję mieli goście sobotniego spotkania zorganizowanego w restauracji „Steakhouse” Piotra Bassary. Mistrz wieczoru Paweł Lipnicki opowiadał zebranym historię kilku luksusowych trunków, które goście mieli też okazję degustować z daniami, przygotowanymi przez Piotra Bassarę.
Al.Capone to nie tylko trunki luksusowe. W swojej ofercie mają również wina i piwa lokalne. Sami są właścicielem marki piwa Tarnowskie, które dostępne jest tylko w sieci tych sklepów.
-To historyczna marka piwa, które było kiedyś warzone w Tarnowie – mówi Jacek Piekarski z firmy Al.Capone. Postanowiliśmy go reaktywować i, na nasze zlecenie i według naszej receptury, jest ono ważone w jednym z browarów. Ale myślimy również o budowie własnego browaru w okolicach Tarnowa. Polecamy, to świetne lokalne piwo o znakomitym smaku.
Sklep Al.Capone w Dębicy przy ul. Krakowskiej 62 przeszedł kilka tygodni temu mały lifting i aktualnie znów zachęca Klientów jeszcze szerszym asortymentem oraz ciekawymi akcjami promocyjnymi. Czynny jest przez siedem dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.