Previous
Next
Previous
Next

II miejsce i wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla uczennic z Pustkowa

288910824Julia Wróbel z kl. III a i Wiktoria Sędłak z kl. I z Publicznej Szkoły Podstawowej w Pustkowiezostały nagrodzone w XI W0JEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „NASZ WSPÓLNY ŚWIAT” poświęconym życiu osób niepełnosprawnych.

Trzecioklasistka zdobyła II miejsce, a jej młodsza koleżanka wyróżnienie. Dziewczynki wykonywały prace pod kierunkiem: Doroty Miszczak i Małgorzaty Dmuchały. Tegoroczna edycja konkursu dotyczyła zagadnienia „Nie bądź obojętny”. Konkurs organizowany jest przez Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim. Uczniowie naszej szkoły co roku aktywnie włączają się do tego przedsięwzięcia poprzez wykonywanie urozmaiconych prac w różnorodnych technikach plastycznych. Taka działalność integruje ich z osobami sprawnymi inaczej oraz pozwala zrozumieć i dostrzec swych rówieśników w codziennej rzeczywistości. Obie dziewczynki chętnie uczestniczą w różnych akcjach charytatywnych oraz mają osiągnięcia w konkursach plastycznych.
Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.