Previous
Next
Previous
Next

O tym jak przeżyć święta z dziećmi …

frugaŚwięta to nie jest łatwy czas dla wielu rodzin z dziećmi. Bo na co dzień dzieci idą do szkoły, przedszkola czy żłobka. A tu nagle kilka, nawet kilkanaście dni sam na sam ze swoimi pociechami. Jak dobrze spędzić ten czas podpowiadają Dobromiła i Bernard Fruga – autorzy książki „Od przedszkola do doliny krzemowej”.
Filmik można zobaczyć poniżej a każdy, kto w grudniu złoży zamówienie na książkę z autografami Dobromiły i Bernard i poda hasło „Dębica”, otrzyma w prezencie książkę Bernarda „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo.” Czyli zapłacisz 43 zł zamiast 82,99 zł.
Więcej informacji można też uzyskać odwiedzając stronę http://www.talentownia.pl/debica/
 
https://www.youtube.com/watch?v=W1sfbWvb2zc

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.