Previous
Next
Previous
Next

II Świąteczny Bieg Przebierańców w Dębicy już 18 grudnia

15423693_10212091568554644_1768737535_n.pngBurmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i Klub Biegacza Maratończyk Dębica 18 grudnia zapraszają mieszkańców na świąteczne bieganie w Dębicy. Start świątecznego biegu z dębickiego Rynku o godzinie 14.00. Rejestracja uczestników rozpocznie się już o godz. 12.30.
W drugim już świątecznym biegu w Dębicy udział może wziąć każdy kto ukończył 13 lat. Młodsi amatorzy biegania mogą wystartować pod opieką rodziców lub osób dorosłych. Start i meta biegu którego trasa liczy w tym roku 4 kilometry wyznaczone zostały na dębickim Rynku. Każdy z uczestników biegu otrzyma czapkę Mikołaja oraz okolicznościowy medal. Trasa biegu: Start: Rynek, Kolejowa, Kraszewskiego, Rondo im. Ryszarda Świerada, Kraszewskiego, Staszica, 1 Maja, Ignacego Lisa, Kraszewskiego, Rondo im. Ryszarda Świerada, Kraszewskiego, Kolejowa, Meta:Rynek
„Po ubiegłorocznym sukcesie świątecznego biegu przebierańców w którym wzięło udział kilkaset osób zdecydowaliśmy, że skoro taka forma aktywności cieszy się zainteresowaniem mieszkańców należy ją kontynuować. Jak pokazał ubiegłoroczny bieg była to świetna okazja do aktywnego sposobu spędzenia czasu i integracji dębiczan. Impreza pokazała także dużą pomysłowość i kreatywność dębiczan w zakresie przygotowania strojów” – mówi burmistrz Mariusz Szewczyk, współinicjator biegu. W organizację biegu włączyły się także firmy z terenu Dębicy i powiatu dębickiego m.in. Olimp Labs, Arkus &Romet Group, MPEC Dębica, Wodociągi Dębickie, MOSiR Dębica. Po zakończeniu biegu zaplanowany został wigilijny poczęstunek, losowanie nagród wśród uczestników biegu za najlepsze przebrania oraz wspólne kolędowanie ze Scholą Serduszka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.