Previous
Next
Previous
Next

Wielki finał akcji charytatywnej

mikołaj2016dPonad 10 godzin atrakcji przewidziano na wielki finał Mikołajkowego Daru Serca, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Walczymy o życie rodzeństwa”. Akcja na rzecz zmagających się z pląsawicą Huntingtona – Zuzanny Górki, Justyny Cichowskiej i 27-letniego Mateusza Pędraka, spotkała się z olbrzymim odzewem. Już 7 grudnia zostanie przeprowadzona operacja Zuzanny. Wszczepienie stymulatorów mózgu czeka również Mateusza i Justynę. Środki pieniężne są niezbędne nie tylko na operacje, ale i rehabilitację.
W sobotę, 10 grudnia nastąpi podsumowanie zbiórki. Oczywiście będzie można również przekazać datki oraz wylicytować atrakcyjne przedmioty, a w tym koszulkę Artura Jędrzejczyka z FK Krasnodar czy rękawice bramkarskie Jerzego Dudka. Imprezę rozpoczną pokazy strażackie na rynku. O godz. 13 rozpoczną się występy i koncerty w Domu Kultury w Pilźnie. Szczegóły na załączonym plakacie.
Pomoc dla trójki rodzeństwa można kierować również na numer konta Bank Spółdzielczy Pilzno: 83 9477 0001 0000 0840 2000 0050 tytułem: “Mikołajkowy dar serca” . Zbiórka publiczna prowadzona jest pod szyldem Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej.
Natomiast na Facebooku odbywają się charytatywne licytacje.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.