Previous
Next
Previous
Next

Mammobus w Pustkowie – Osiedlu

214949914Urząd Gminy w Dębicy  oraz Fundacja SOS Życie zapraszają

na bezpłatne badania mammograficzne:
Panie w wieku50 – 69 lat

(bezpłatne badanie raz na 2 lata)

na bezpłatne badania cytologiczne:
Panie w wieku25 – 59 lat

(bezpłatne badanie raz na 3 lata)

Obowiązuje rejestracja telefoniczna:
telefon 17 582 40 60

Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji

„SOS ŻYCIE” z Mielca przeprowadzi  badania  profilaktyczne  w mammobusiew dniu  14-16 grudzień 2016 MAMMOBUS  stanie w miejscowości

Pustków Osiedle obok Ośrodka Zdrowia

Mammobus czynny w godz. 900-1700

UWAGA!! CYTOMAMMOBUS FUNDACJI SOS ŻYCIE  JEST JEDYNYM NA PODKARPACIU REALIZATOREM

PROGRAMÓW PROFILAKTYCZNYCH RAKA PIERSI I RAKA SZYJKI MACICY A TAKŻE BEZPŁATNEJ DALSZEJ DIAGNOSTYKI. DLATEGO TAK WAŻNY JEST WYBÓR CYTOMAMMOBUSU Z CZERWONYM SERDUSZKIEM.

ZAPRASZAMY NA BADANIA.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.