Previous
Next
Previous
Next

Jeden pożar, dwa zatrucia tlenkiem węgla i dwa wypadki – to bilnans 6 grudnia

imagesPracowity dzień mieli wczoraj dębiccy strażacy. W  Straszęcinie gasili pożar śmieci w opuszczonym budynku (pustostanie). W Dębicy na  ul. Akademickiej zostali wezwani do zatrucia tlenkiem węgla mężczyzny na terenie hali magazynowo – remontowej.  Podobna interwencja miała miejsce na ul. Krakowskiej – tam czadem  zatruła się kobieta tlenkiem węgla w mieszkaniu w bloku.
Oprócz tego trzykrotnie interweniowano w wypadkach drogowych:
– Jodłowa, ul. Czarneckiego – samochód osobowy zjechał do przydrożnego rowu, bez osób poszkodowanych.
– Dębica, ul. Świętosława – dachowanie samochodu osobowego, 2 osoby ranne zabrane do szpitala.
– Brzostek, ul. Słoneczna – zderzenie dwóch samochodów osobowych, 1 osoba ranna zabrana do szpitala.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.